Де ми — там чисто!

Де ми — там чисто!

КП «Комунальник» завжди дбає про місто та його мешканців

Завжди в БІЙ!

Завжди в БІЙ!

Спеціалізованна техніка підприємства завжди готова до форс-мажорних обставин

КП «Комунальник» — міське спеціалізоване транспортне комунальне підприємство, створене на підставі рішення Маріупольської міської ради № 165 від 20.09.2002г.

Основний напрямок діяльності — надання єдиної централізованої системи послуг населенню та підприємствам міста зі збору, вивезення та складування на полігонах твердих і рідких побутових відходів відповідно до норм утримання територій населених пунктів. У складі підприємства: 57 одиниць техніки, в т.ч. 35 сміттєвоза (29 сміттєвоза із заднім завантаженням, 6 сміттєвозів з боковим завантаженням), 8 самоскидів, 2 навантажувачі — екскаватора, 2 АС-бочки, підмітально-прибиральна техніки — 4, інше — 6.Потужна авторемонтна база, крім обслуговування свого автопарку, що надає послуги іншим підприємствам і приватним особам. Територіально КП «Комунальник» обслуговує всю територію Маріуполя, включаючи селища Старий Крим, Сартана, Талаківка, Виноградне, Калинівка, Сопіне, Лебединське, Покровське, Рибальське, Червоне, Широка Балка. Вивіз ТПВ здійснюється за планово-регулярною системою, обслуговується 7 693 контейнерів.

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ?

Наші забов`язання — це надання єдиної централізованої системи послуг населенню та підприємствам міста зі збору, вивезення та складування на полігонах твердих і рідких побутових відходів відповідно до норм утримання територій населених пунктів.

Збір і вивіз ТПВ/РПВ

Вивіз твердих побутових відходів здійснюється за розробленими схемами та узгодженим графіком обслуговування. Додатково, з урахуванням потреб, об’єму відходів і побажань клієнта вивіз ТПВ може проводитися за заявкою через нашу диспетчерську службу. Збір і вивіз спеціальним транспортом рідких господарсько-побутових відходів з вигрібних та зливних ям, туалетів і септиків (вуличних, дачних), резервуарів та відстійників, каналізаційних мереж, автомобільних мийок.

Погрузка і вивіз будівельного і великогабаритного сміття

Крупно-габаритний сміття (КГС) — це відходи великих розмірів (побутова техніка, меблі та інші громіздкі предмети), які втратили свої первісні споживчі властивості, які не піддаються стисненню і транспортуванні в прес сміттєвозі. Для вивезення КГС використовуються самоскиди з різними характеристиками вантажопідйомності і обсягу кузова, при необхідності надаємо навантажувач.

Земляні роботи

Виконуємо всі види земляних механізованих робіт екскаватором глибиною копання до 4 метрів, При необхідності погрузимо і вивеземо грунт самоскидами підприємства.

За нас говорять цифри

5840

Обслуговуємо 5840 контейнерів та 392 контейнерніх майданчиків

176860

Працюємо з понад 176860 фізичними осібами

368

Прибираємо понад 368 км доріг щодня

352

Вивозимо понад 352 тони ТПВ щодня

Тарифи

Нарахування послуг з вивезення ТПВ для населення виробляється в розрахунку на 1 особу виходячи з норм накопичення відходів.

Багатоповерхові будинки

15.45
В місяць
  • В грн. на 1 людину в місяць без урахування пільг

Будинки барачного типу

16.46
В місяць
  • В грн. на 1 людину в місяць без урахування пільг

Приватний сектор

17.79
В місяць
  • В грн. на 1 людину в місяць без урахування пільг

Вивіз РПВ

95.66
Для населення
  • Тарифи на вивезення рідких побутових відходів