КАЛЬМІУСЬКИЙ РАЙОН

Час прибиранняДень прибиранняЧас прибирання
Зірка (сел.)Вівторок
1 Яснополянський пер.П’ятниця16.00-18.00
2 Яснополянський пер.П’ятниця16.00-18.00
3 Яснополянський пер.П’ятниця16.00-18.00
8 Березня Понеділок12.00-13.00
26 Бакинських комісарівНеділя10.00-12.00
40 років Жовтня пер.Четвер12.00-14.00
40 років Жовтня пр-зд.Неділя13.00-15.00
Алтайська вул., пер-зд, туп.П’ятниця14.00-16.00
Арктики вул.Неділя13.30-15.00
Армейска вул.Субота11.30-12.30
Баха вул.Вівторок08.00-10.00
Білоруська вул.Субота17.30-18.30
Білоруський пер., проїздСубота17.30-18.30
Белякова вул.Неділя13.00-14.00
Біологічна вул.,пер.Неділя16.00-18.00
Біологічний масив вул.Неділя14.00-16.00
Блинова вул.Понеділок 14.00-16.00
Богунська вул.П’ятниця09.00-12.00
Боженко вул.П’ятниця09.00-12.00
Бородина вул.Субота09.30-10.30
Братня вул.П’ятниця08.00-10.00
Брестська вул.Четвер08.00-10.00
Брестський пер.Середа13.30-15.30
Брестський У-1Неділя12.30-14.30
Бульварна вул.Неділя16.30-18.30
Варшавська вул.Четвер15.00-17.00
Васнєцова вул.Неділя13.00-15.00
Весняний пер. П’ятниця13.00-15.00
Водопровідна вул.Неділя13.00-15.00
Водопровідний пер.Неділя13.00-15.00
Войкова вул.П`ятниця10.00-12.00
Волонтерівська вул.Четвер13.0015.00
Волонтерівський пер.Середа08.30-10.30
Волонтерівський туп.Неділя08.00-10.00
Волочаєвська вул., пер., пр-зд.Середа09.00-11.00
Повстання вул.Неділя12.00-13.00
Високовольтна вул.П`ятниця13.00-15.00
Глинки вул.Субота07.30-09.30
Гоголівська вул.Субота09.00-11.00
Гоголя вул.Неділя10.00-12.00
Гонди вул.Вівторок08.00-10.-00
Горького вул.Неділя10.00-12.00
Гурамішвілі вул.Вівторок12.00-14.00
Джамбула вул.Неділя15.00-17.00
Депутатська вул., пер.Неділя13.00-15.00
Димитрова вул.Неділя10.00-13.00
Димитрова пер.Неділя10.00-12.00
Динамівська вул.П’ятниця14.00-16.00
Дністровська вул.Субота15.00-17.00
Дністровський пер.Субота15.00-17.00
Довгополого вул., пер.,пр-зд.Середа16.00-17.00
Донська вул.Субота10.00-12.00
Достоєвського вул.Середа14.00-16.00
Єрмака вул.Субота17.00-18.30
Єрмака пер.Субота17.00-18.30
Жигулівська вул.П’ятниця14.00-15.00
Жигулівська У-1Субота12.00-14.00
Жигулівська У-2Субота12.00-14.00
Забайкальська вул.Вівторок11.00-14.00
Заворуєва вул.Неділя08.00-11.00
Запорізька вул., пер.Субота16.00-18.00
Заозерна вул.Середа08.00-10.00
Заозерний пер.Середа10.00-11.00
Заслонова пер.П’ятниця10.00-11.00
Зеленогірська вул.П’ятниця14.00-16.00
Зеленогірський пер.П’ятниця14.00-16.00
Зелена вул., пер.Вівторок11.00-13.00
Зелений пр-здСубота07.30-09.30
Земнухова вул.Середа10.00-12.00
Знаменська вул.Четвер15.00-17.00
Знаменський пр-зд.П’ятниця13.00-15.00
Знаменський пер.П’ятниця16.00-17.00
Зорі вул., пер.Неділя13.30-15.30
Зуївський пер.Неділя14.00-16.00
Ізмайлівська вул.Субота15.00-17.00
Ізмайлівський пер.Субота15.00-17.00
Істоміна вул.Неділя09.30-11.30
К.Цеткін вул., пер.Середа15.00-17.00
Карпінського вул.Неділя09.00-11.00
Кизирова вул.П’ятниця08.00-10.00
Кирпичний масив вул.Субота09.00-11.00
Кишинівська вул.Субота13.00-15.00
Кишинівський пер.Середа15.00-16.00
Ключовий пер.Неділя12.00-14.00
Ключовий пр-зд., туп.Неділя08.30-09.30
Космічна вул.Середа16.00-17.00
Космічний пер., пр-здСереда16.00-17.00
Котельникова вул.П’ятниця08.00-10.00
Кравченко вул., пр-зд.Середа13.00-14.00
Кравченко пер.Середа13.00-14.00
Красна вул., пер.П’ятниця13.00-15.00
Куликовський пер.П’ятниця09.00-12.00
Купоросна вул., пер.Вівторок15.00-17.00
Курако вул., пер.Субота17.00-19.00
Курганна вул.Неділя13.00-14.00
Курчатова вул.П’ятниця 12.00-14.00
Курчатова пр-здП’ятниця12.00-14.00
Курчатова пер №1-20П’ятниця13.00-14.00
Курчатова пер №50-75П’ятниця14.00-15.00
Курчатова пер №47-59П’ятниця13.00-15.00
Курчатова пер №41-43П’ятниця16.00-17.00
Ленська вул.Неділя17.00-18.00
ЛьотнаНеділя09.00-11.00
Лізи Чайкіної вул.Середа09.00-11.00
Лугова вул.Неділя14.00-16.00
Лута вул.Четвер15.00-17.00
Лучиста вул.Субота13.00-15.00
Мамина-Сибіряка вул.Неділя08.00-10.00
Мамина-Сибіряка пр-зд.Неділя12.30-14.30
Машинобудівна вул.Середа16.00-18.00
Маяковського вул.Четвер14.00-16.00
Металургійна вул. №2-71Неділя08.00-10.00
Металургійна вул. №80-104Неділя07.30-08.30
Металургійний пер.Неділя11.00-12.00
Миргородська вул., пер.Субота16.00-18.00
Міуська вул.Субота10.30-11.30
Модельна вул.П’ятниця15.00-17.00
Можайського вул.П’ятниця07.00-09.00
Моторна вул.Середа14.00-16.00
Моторний пер.Середа13.00-14.00
МЮДа вул.Середа13.00-16.00
Набережная вул.Субота15.00-17.00
Надгірна вул.Неділя13.00-15.00
Надгірний пер.Неділя13.00-15.00
Напірна вул.Неділя16.00-17.30
Напірний пер.Вівторок09.30-11.30
Невська вул.Четвер15.00-17.30
Немировича-Данченко пер.Пятниця09.00-11.00
Новака вул.Пятниця09.30-11.30
Нове життя вул.Вівторок13.30-15.30
Новосільський пр-здЧетвер15.00-17.00
Новосільський пер. №20-40Четвер12.00-14.00
Новосільський пер. №42-102Четвер12.00-14.00
Новосільський туп. Четвер16.00-17.00
Новосибірська вул.Четвер17.00-18.30
Новосибірський пер., пр-здЧетвер17.00-18.00
Новостепова вул.Вівторок09.00-11.00
Новоульяновський пер.Неділя09.00-11.00
Олеко-Дундича вул., пер.Пятниця15.00-17.00
Вітчизняна вул.Неділя08.00-10.00
Мисливський пер.Пятниця 13.00-15.00
Мисливський туп.Четвер13.00-15.00
Павлівська вул.Субота10.30-11.30
Паралельна вул.Субота15.00-17.00
Паралельний пер.Неділя16.00-18.00
Паризької комуни вул.Неділя08.00-10.00
Пархоменко вул.Четвер 12.00-14.00
Перекопська вул., пер.Вівторок11.00-12.00
Перовськой вул., пер.Пятниця09.00-11.00
Зоологічна вул.Неділя13.00-15.00
Зоологічний пер.Неділя13.00-15.00
Пестеля вул., пер.Субота16.00-18.00
Прикордонна вул., перСереда17.00-18.00
Покришкіна вул.Субота08.00-10.00
Приазовська вул.Пятниця15.00-16.00
Приазовський пер.Пятниця17.00-18.00
Приазовський пр-здПятниця15.00-17.00
Привільна вул.Неділя09.00-11.00
Проектна вул., пер.Субота13.30-15.30
Профспілкова вул.Неділя10.00-12.00
Прохідна вул.Неділя14.00-15.00
Пузирева вул.Неділя15.00-16.00
Разіна вул.Субота11.00-13.00
Ракетний пер.Четвер15.00-17.00
Ракетна вул.Субота14.30-15.30
Ракетний пр-здЧетвер15.00-17.00
Рельєфна вул.Вівторок14.00-16.00
Рєпіна вул.Понеділок14.00-16.00
Річкова вул.Субота14.30-15.30
Рівний пер.Середа16.30-17.30
Рівний пр-зд.Четвер14.00-16.00
Саврасова вул., пр-зд., пер.Середа16.30-17.30