Послуги КП «Комунальник» у ЦНАП

Послуги КП «Комунальник» у ЦНАП

Шановні відвідувачі!

Повідомляємо Вам, що з 17.06. 2021 р. КП «Комунальник» розпочинає прийом заявників у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пр. Миру, 107.  

Відтепер мешканці міста у приміщенні ЦНАПу зможуть отримати послуги, що надаються КП «Комунальник» для населення з питань укладання договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів), переоформлення особового рахунку, проведення звірки та перерахунків по особовим рахункам, внесення змін щодо кількості мешканців в житлових приміщеннях.

Також стануть доступні послуги що надаються комунальним підприємством для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців по об’єктам благоустрою (нежитловим приміщенням), а саме послуги щодо укладання договорів та додаткових угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів), проведення звірки по особовим рахункам з роз’ясненням щодо оплати (передплати), здійснення перерахунків по особовому рахунку як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб підприємців.

Графік прийому фахівців підприємства у червні 2021р:

 — Послуги КП «Комунальник ФІЗ. ОСОБИ (житлові приміщення)» – щосереди з 8.00 до 17.00

—  Послуги КП «Комунальник Юр.особи /ФОП (нежитлові приміщення)»  — щочетверга з 8.00 до 17.00

Додатково повідомляємо , що з липня 2021р планується збільшити кількість днів прийому

З повним переліком послуг КП «Комунальник» Ви можете ознайомитись за посиланням

0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *