Підготовка комунальних підприємств до зимового періоду (ФОТО)

Підготовка комунальних підприємств до зимового періоду (ФОТО)

За вже доброю традицією що склалася, Комунальне підприємство «Комунальник» відвідав міський голова з метою огляду комунальної техніки, яка обслуговуватиме місто Маріуполь у зимовий період.

У заході взяли участь представники міської влади, профільних департаментів, керівники комунальних підприємств, які оцінювали готовність спецтехніки до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Відповідальність за стан на доріг міста Маріуполя беруть на себе 3 комунальні підприємства: КП «Комунальник», Маріупольське комунальне підприємство зеленого будівництва, ККП «Автодор».

Функції підприємств розподіляються наступним чином:

  • КП «Комунальник» – утримання основних доріг;
  • Маріупольське комунальне підприємство зеленого будівництва – утримання другорядних вулиць та тротуарів у Приморському та Центральному районах;
  • ККП «Маріупольавтодор» – утримання другорядних доріг у Кальміуському та Лівобережному районах, а також зупинок громадського транспорту.

Так, КП «Комунальник» забезпечено десятьма одиницями снігоприбиральної техніки, які обладнані спеціальними установками: відвалами та солерозкидачами. Підприємство буде задіяне у прибиранні 54 вулиць — 358 км основних шляхів. Для цього створено 4 бригади у складі 20 співробітників.

На даний момент підготовлено 923 т. солі.  Найближчим часом буде отримано ще 980 т. солі для належного утримання доріг у зимовий період.

0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *