Шановні споживачі!

Шановні споживачі!

Сміття зі стихійних звалищ спричиняє забиття зливових стоків і, як наслідок, підтоплення подвір’їв. Побутові відходи необхідно збирати у контейнери для сміття та призначені для цього місця. Крім того, обов’язкова наявність договору з КП «Комунальник» на вивіз твердих побутових відходів.

Вивезення негабаритних відходів, а також іншого сміття, яке утворюється понад норму накопичення, здійснюється за попередньою заявкою за номером 068-391-05-02

Захаращення території сміттям, великогабаритними, ремонтними, побутовими відходами, створення звалищ і скидання сміття за межами відведених для цього місць, звалювання відходів, трави, гілок, деревини, листя, забруднення місць загального користування є порушенням правил благоустрою.

За ці дії передбачено адміністративну відповідальність в порядку статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.

Пропозиції або зауваження щодо якості послуг, які надаються зі сторони  КП «Комунальник», ви можете викласти за вказаним номером телефону.

З повагою, КП «Комунальник»

0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *